Νέα

"Σχεδιασμός διδασκαλίας και παρέμβασης: επάρκειες του σχεδιαστή για υψηλά μαθησιακά αποτελέσματα" ένα webinar για τους/τις εκπαιδευόμενους/ες & alumni του Learn inn Ε.Κ.Π.Α.

“Σχεδιασμός διδασκαλίας και παρέμβασης: επάρκειες του σχεδιαστή για υψηλά μαθησιακά αποτελέσματα” ένα webinar για τους/τις εκπαιδευόμενους/ες & alumni του Learn inn Ε.Κ.Π.Α.

Να ανήκεις στην ομάδα του Learn Inn ΕΚΠΑ είναι προνόμιο και σας καλούμε να το χαρείτε με ένα δωρεάν υποστηρικτικό webinar με θέμα:

«Σχεδιασμός διδασκαλίας και παρέμβασης: επάρκειες του σχεδιαστή για υψηλά μαθησιακά αποτελέσματα»
Με εισηγητή τον Μάριο Κουκουνάρα Λιάγκη
Παρασκευή 14/5/2021
18:00-20:00

Στόχος είναι να υποστηρίξει τους συμμετέχοντες/τις συμμετέχουσες στα προγράμματα του Learn Inn ΕΚΠΑ στον σχεδιασμό της τελικής εργασίας,
Να ενδυναμώσει όσους και όσες αποφοίτησαν (alumni) από τα προγράμματα του Learn Inn ΕΚΠΑ στο έργο τους στην τυπική ή μη τυπική εκπαίδευση,
Να προσφέρει εμπειρία με βάση τις αρχές της ομάδας του Lean Inn ΕΚΠΑ.

Η δήλωση μπορεί να γίνει μέχρι την Παρασκευή 14:00 και είναι υποχρεωτική, για να σας σταλεί ο σύνδεσμος. Παρακαλούμε να δεσμευθείτε για την παρουσία σας με τη δήλωση:

Είναι ευκαιρία να βρεθούμε και να κερδίσουμε πολλά μαθαίνοντας!

Σας περιμένουμε!