Νέα

Έως 25% έκπτωση σε όλες και όλους που εργάζονται στη δημόσια και ιδιωτική εκπαίδευση στα e-learning προγράμματά μας

Όλοι οι εκπαιδευτικοί της Προσχολικής, Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης λαμβάνουν τώρα ειδική έκπτωση στα μοριοδοτούμενα προγράμματα του Learn Inn Ε.Κ.Π.Α. του ΚΕ.ΔΙ.ΒΙ.Μ. του μεγαλύτερου Πανεπιστημίου της Ελλάδας:

Διαπολιτισμική Εκπαίδευση, Επικοινωνία και Γλώσσα, Εκπαίδευση Εκπαιδευτών Ενηλίκων, Εκπαίδευση στην Εμψύχωση και Ενδυνάμωση Ομάδων και Παιδαγωγική και Διδακτική Μεθοδολογία Θρησκευτικής Εκπαίδευσης.

Πρώτη φορά δίνεται η ευκαιρία σε όλους και όλες τις εκπαιδευτικούς να παρακολουθήσουν με έκπτωση ένα πρόγραμμα επιμόρφωσης και εκπαίδευσης με ειδική προστιθέμενη αξία για τη μόρφωσή τους, αλλά και την επαγγελματική εξέλιξή τους, καθώς επιπλέον εξασφαλίζουν τα μέγιστα μόρια σε εξελίξεις στελεχών, τοποθετήσεις και σε ευκαιρίες ανέλιξης.

Αν μάλιστα καταβληθεί εφάπαξ όλο το ποσό των διδάκτρων λαμβάνουν έκπτωση 25%.

Εγγραφές γίνονται τώρα https://learninn.gr/e-learning-kai-dia-zosis-programmata-gia-enilikes/

Πληροφορίες στο 2107275735 (11:00-14:00)

Learn Inn Ε.Κ.Π.Α. Φιλοξενούμε το μέλλον!