Βιωματικό Εργαστήριο Learn Inn Ε.Κ.Π.Α. 5 Μαρτίου 2020

Δωρεάν Βιωματικό Εργαστήριο: Ο εκπαιδευτικός ως εμψυχωτής
Μάριος Κουκουνάρας Λιάγκης, Επίκουρος Καθηγητής Ε.Κ.Π.Α.

Πέμπτη 5 Μαρτίου 2020, 17:00 – 20:00 (προσέλευση 16:30-17:00)
Κτήριο Θεολογικής Σχολής, 3ος όροφος, Παιδαγωγικό Εργαστήριο, γρ. 312, Ζωγράφου.

Αγαπητές και αγαπητοί,
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το βιωματικό εργαστήριο «Ο εκπαιδευτικός ως εμψυχωτής» με τον Επίκουρο Καθηγητή Μάριο Κουκουνάρα Λιάγκη θα πραγματοποιηθεί κανονικά την Πέμπτη 5/3/2020 στις 17:00 και μέχρι τις 20:00.

Το Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών λειτουργεί κανονικά και γίνονται όλα τα μαθήματα εφόσον ο καθένας προσωπικά έχει λάβει προληπτικά μέτρα για τη μη μετάδοση του κορωνοϊού. Γι αυτό έχουμε επίσημα ζητήσει οποιοσδήποτε έχει ταξιδέψει τελευταία στην Ιταλία ή έχει συμπτώματα να παραμένει σπίτι ώστε να ανταπεξερχόμαστε σε όλες τις ακαδημαϊκές υποχρεώσεις.

Σας παρακαλούμε να επιβεβαιώστε όσες και όσοι έχετε κάνει δήλωση συμμετοχής, εφόσον είστε υγιής και δεν έχετε ταξιδέψει πρόσφατα στην Ιταλία πατώντας εδώ το αργότερο μέχρι την Τετάρτη 4/3/2020 στις 17:00.

Σας περιμένουμε για μία εμπειρία επιμορφωτικού προγράμματος Learn Inn Ε.Κ.Π.Α.