Νέα

Πάνω από 4000 μαθητές και μαθήτριες φιλοξενήθηκαν στα εκπαιδευτικά προγράμματα του Learn Inn Ε.Κ.Π.Α. μόλις σε δύο μήνες

Ξεπεράσαμε χάρη στους εκπαιδευτικός και τα σχολεία που μας εμπιστεύτηκαν κάθε προσδοκία! Στους 2 πρώτους μήνες λειτουργίας (20 Οκτωβρίου-21 Δεκεμβρίου 2019)  των 10 εκπαιδευτικών προγραμμάτων για μαθητές και μαθήτριες Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης φιλοξενήθηκαν στους χώρους του Ε.Κ.Π.Α. ή μας φιλοξένησαν στα σχολεία τους 87 σχολεία (26 Δημοτικά, 45 Γυμνάσια και 16 Λύκεια και ΕΠΑΛ) πραγματοποιήθηκαν  περισσότερα από 100 εκπαιδευτικά προγράμματα και τα παρακολούθησαν 4285 μαθητές και μαθήτριες και 246 εκπαιδευτικοί όλων των ειδικοτήτων.  Συνεχίζουμε από τις 8 Ιανουαρίου και κάθε μέρα εκατοντάδες μαθητές αποκτούν στα προγράμματά μας μία μοναδική μαθησιακή εμπειρία.

Σας ευχαριστούμε και σας περιμένουμε όλες και όλους.

Εδώ φιλοξενούμε το μέλλον. Δώστε την ευκαιρία στους μαθητές και τις μαθήτριές σας να το ζήσουν τώρα.

Αιτήσεις εδώ.

Πληροφορίες εδώ.