Κερδίστε εκπτώσεις έως 30% στα δίδακτρα και μπείτε στην ομάδα των επαγγελματιών της εμψύχωσης και ενδυνάμωσης ομάδων. Το πρόγραμμα ξεκινά στις 22 Μαρτίου, και εξασφαλίζει τα μέγιστα μόρια για διορισμούς και εξελίξεις/αξιολογήσεις στελεχών. Κάντε άμεσα εγγραφή, γιατί, επειδή η ομάδα μας πιστεύει στην ουσιαστική εκπαίδευση, με πρόσωπο και στη βιωματική βάση, οι θέσεις είναι περιορισμένες! Εγγραφείτε από όποιο σημείο της Ελλάδας ή του κόσμου βρίσκεστε και παρακολουθήστε την εξ αποστάσεως απομακρυσμένη επιμόρφωση, που πρώτη φορά γίνεται στην Ελλάδα.
Νέα
![Τελευταίες ημέρες εγγραφών! Κάντε τώρα αίτηση και μπείτε στην ομάδα του Learn Inn Ε.Κ.Π.Α.](https://learninn.cce.uoa.gr/wp-content/uploads/2022/10/κάντε-αίτηση-scaled-1.jpg)
Κάνετε τώρα εγγραφή στο μοριοδοτούμενο πρόγραμμα «Εκπαίδευση στην Εμψύχωση και Ενδυνάμωση Ομάδων». Ξεκινάμε στις 22 Μαρτίου 2020
- Κατηγορία: Νέα