kostas-koulouris
Κωνσταντίνος Κουλούρης
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ

Είμαι απόφοιτος του τμήματος Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών (πρώην ΑΣΟΕΕ) και έχω ολοκληρώσει το πρόγραμμα σπουδών στις επιστήμες αγωγής και εκπαίδευσης του Ο.Π.Α., από το οποίο έλαβα παιδαγωγική και διδακτική επάρκεια. Στη συνεχεία, παρακολούθησα τα προγράμματα του Learn Inn ΕΚΠΑ «Εκπαίδευση Στην Εμψύχωση & Ενδυνάμωση Ομάδων» και «Εκπαίδευση Εκπαιδευτών Ενηλίκων: Θεωρία, Πράξη & Μικροδιδασκαλία». Το ακαδημαϊκό έτος 2019-2020 εργάστηκα ως εμψυχωτής στα εκπαιδευτικά προγράμματα του Learn Inn για σχολεία. Από το 2016 εργάζομαι ως οικονομολόγος σε φροντιστήρια μέση εκπαίδευσης και ταυτόχρονα διατηρώ λογιστικό-φοροτεχνικό γραφείο. Είμαι μέλος της ομάδας του Learn Inn Ε.Κ.Π.Α. από τον Φεβρουάριο 2021.